Więcej

  Słynny rosyjski bloger koncertowo wyśmiany przez Polaka. Nagranie stało się hitem w sieci

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Kontrowersyjny rosyjski bloger i milioner Michaił Litwin znany z mediów społecznościowych głównie z rozbijania bardzo drogich aut, spotkał w jednym z zimowych kurortów Polaka na swojej drodze. Gdy zaczął chwalić swój kraj, język rosyjski, a Polaka nazwał „nazistą”, nasz rodak nie pozostał obojętny. To co się wydarzyło na długo pozostanie w pamięci Rosjanina. Reakcja Polaka została uwieczniona filmie wideo, który dostał się do sieci.

  Wspomniany film został umieszczony na Telegramie Rosjanina. Michaił Litwin zmontował nagranie pokazując ostrą wymianę zdań pomiędzy nim a Polakiem. Dzięki temu wiemy co tak naprawdę mogło doprowadzić Polaka do takiej właśnie reakcji, która teraz jest hitem w sieci.

  Michaił Litwin wyśmiany przez Polaka

  Nagranie Rosjanina lotem błyskawicy zaczęło rozprzestrzeniać się po sieci, aż zostało opisane przez ukraińskie media. W serwisie TSN podano, że nagranie pochodzi z jednego ze szwajcarskich kurortów. Michaił Litwin udał się tam ze znajomymi na narty. To właśnie w trakcie wjazdu kolejką na górę doszło do ostrej wymiany zdań z Polakiem.

  Polak rozpoczął dyskusję pytają Michaiła o narodowość, a gdy ten potwierdził że jest Rosjaninem, wtedy się zaczęło. Polak roześmiał się i od razu przeszedł do kwestii rosyjsko ukraińskich oraz toczącej się wojny.

  – Mówisz po rosyjsku? – pyta Michaił Litwin.

  – A niby dlaczego miałbym mówić po rosyjsku? W języku okupanta… – odpowiada szyderczo Polak.

  To rozjuszyło Rosjanina. Wtedy Michaił Litwin zaczął nerwowo argumentować, że „język rosyjski jest najlepszy na świecie”. i tu ponownie słychać salwę śmiechu w wykonaniu Polaka. Rosjanin dalej usiłuje zachwalać swój kraj. Po chwili Polak wypala z jednym pytaniem, które ostatecznie wyprowadziło z równowagi rosyjskiego blogera.

  – Skoro Rosja jest taka wspaniała, to dlaczego Ukraina wygrywa z nią na froncie? – pyta Polak.

  Tego było już dla Litwina za wiele, zdenerwowany kończąc dyskusję dodaje, że Polak z którym rozmawiał to „pie*** nazista”.

  Nagranie, o którym mowa można zobaczyć TUTAJ.

  • Michaił Litwin
  • Polska
  • Rosja

  Wybrane dla ciebie