Więcej

  Nowe informacje ze szpitala ws. Jarosława Kaczyńskiego

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Media w kraju obiegły dziś wczesny popołudniem doniesienia o tym, że Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu. Początkowo zapewniano, że to nic poważnego. Teraz jednak pojawiają się nowe informacje. Jaki jest stan zdrowia prezesa PiS?

  Lider Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny w ostatnich miesiącach trafił do szpitala. Najpierw rzecznik ugrupowania dowodzonego przez Jarosława Kaczyńskiego – zaledwie 2 godziny temu – uspokajał opinię publiczną i przedstawicieli mediów.

  Przekonywał, że hospitalizacja 73-letniego polityka była zaplanowana już wcześniej. Dodawał, że nie ma powodów do paniki. – Wszystko jest po kontrolą – zapewniał Rafał Bochenek. Teraz jednak okazuje się, że podstawy do obaw są.

  „Mężczyzna z ręcznikiem” zaczął mówić. Jednak wie, gdzie jest Iwona Wieczorek?

  Stan zdrowia Kaczyńskie pogarsza się. Nowe informacje ze szpitala

  Rzecznik prasowy PiS odpowiedział dziś na pytania dziennikarzy dotyczące stanu zdrowia prezesa. Dociekliwi przedstawiciele mediów chcieli wyciągnąć od Rafała Bochenka jak najwięcej – przede wszystkim zgodnych z prawdą – informacji.

  Ten jednak niezmiennie twierdził, że z Jarosławem Kaczyńskim wszystko jest w porządku. „Poległ” natomiast na pytaniu o to, czy prezes PiS „jest wyłączony z jakichkolwiek aktywności”. Przedstawiciel partii powtarzał, że „wszystko przebiega zgodnie z planem”. – Naprawdę wszystko jest w porządku – przekonywał. Po czym szybko odszedł.

  W sejmowych kuluarach mówi się o poważniejszych problemach zdrowotnych lidera frakcji rządzącej. Osoby odpowiedzialne za kontakty z mediami mają jednak robić „dobrą minę do złej gry”, by nie wzbudzać niepokoju potencjalnych wyborców w obliczu przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.

  • Choroba
  • Jarosław Kaczyński
  • PiS
  • Rafał Bochenek
  • Stan zdrowia

  Wybrane dla ciebie