Więcej

  Media: jest już nabywca na najlepszego młodego piłkarza Mundialu. Man Utd składa konkretną ofertę

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Na Mistrzostwach Świata w Katarze najlepsi okazali się Argentyńczycy. Co oczywiste, nazwisk zawodników Albicelestes nie brakowało również wśród wyróżnionych indywidualnie. Enzo Fernandez to bez wątpienia jeden z największych wygranych turnieju. Co doceniła FIFA, mianując go najlepszym młodym graczem turnieju.

  Fernandez zaistniał w świadomości większości kibiców na świecie właśnie trakcie trwania zakończonych tydzień temu MŚ. Gracz Benfiki Lizbona był bowiem jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji Argentyny, która ostatecznie sięgnęła po tytuł mistrzów świata. Fernandez, obok Leo Messiego czy Rodrigo De Paula, prezentował się najlepiej.

  Do jakiego klubu trafi Enzo Fernandez?

  Tuż po turnieju w mediach ruszyła transferowa karuzela z młodym Argentyńczykiem w tle. Wśród klubów zainteresowanych Fernandez wymieniało się m.in. FC Liverpool, Manchester City, Real Madryt czy Manchester United.

  To właśnie ostatni z wymienionych klubów – jak donosi serwis Brameczki.pl – miał złożyć najbardziej konkretną ofertę. Jak przekazali dziennikarze rzeczonego portalu, Enzo Fernandez jest o krok od podpisania kontraktu z drużyną „Czerwonych Diabłów”.

  Przypomnijmy, że argentyński supertalent ma 21 lat – urodził się 17 stycznia 2001. Mówi się również, że jest on jednym z ulubieńców powoli żegnającego się z kadrą narodową Leo Messiego. Czyżby na przestrzeni lat stał się następcą „piłkarskiego Boga”?

  • Manchester United
  • Piłka nożna
  • Reprezentacja Argentyny

  Wybrane dla ciebie