Więcej

  „40 kontra 20”, sezon 2. Tom otwiera się w 25 odcinku

  |

  POPULARNE DZIŚ

  W poprzednim odcinku 2 sezonu, „40 kontra 20” w programie pojawiła się nowa uczestniczka, Amello. Kasia pocałowała namiętnie Tomka, mężczyzna odwzajemnił pocałunek. W ostatnich minutach odcinka Tom zdradził, że ma dwójkę dzieci.

  Starszy mężczyzna opowiada o swoich dzieciach. Syn Toma, Oskar ma 23 lata, a córka Melania 12. Kobiety przyznały, że spodziewały się tego. Tom opowiada, że wychowywał syna sam do 5 roku jego życia. Matka Oskara wyjechała do Stanów zjednoczonych i mężczyzna został ze synem sam na ten czas.

  40 kontra 20, sezon 2, odcinek 25. Poruszające wyznania uczestników

  Starszy mężczyzna rozstał się ze swoją żoną 5 lat temu. Przyznał, że rozpad związku był spowodowany jego zdradą. Tom mówi, że jego córka poprosiła go o to, by tym razem znalazł sobie starszą partnerkę niż ostatnio. Syn mężczyzny też nie był zadowolony z tego, że jego poprzednia miłość była prawie w jego wieku.

  Pojawiają się łzy, uczestnicy są poruszeni miłością Toma do swoich dzieci. Amello jest wzruszona i wspomina swoje dzieciństwo. Jej ojciec zostawił ją, gdy miała trzy miesiące i odesłał ją do swojej żony, która biła uczestniczkę.

  Tom wspomina swojego ojca. Mężczyzna opowiada, że tylko raz w życiu usłyszał „kocham cię” od niego, gdy umierał. Uczestniczki sezonu 2, „40 kontra 20” są zaskoczone, że Tom się w końcu otworzył. Amira nie wytrzymuje napięcia, mówi, że chce opuścić program.

  Iza tęskni za swoim synem i zastanawia się nad powrotem do domu. W celu rozładowania atmosfery uczestnicy sezonu 2, „40 kontra 20” parodiują się wzajemnie. Czas na kolejną ceremonię chaosu. Zapowiada się emocjonujący wieczór. W następnym odcinku dowiemy się kto otrzymał najwięcej kopert.

  • 40 kontra 20
  • TVN7

  Wybrane dla ciebie