Więcej

  Kasia z sezonu 2 „40 kontra 20” zdradziła jak zakończy się program! Pokazała zdjęcia

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Kasia z sezonu 2, „40 kontra 20” jakiś czas temu opublikowała zdjęcia ze swoim aktualnym partnerem. Fani programu są zaskoczeni. Uczestniczka programu zdradziła tak ważny szczegół przed końcem emisji „40 kontra 20”.

  Kasia bez wątpienia jest faworytką Tomka, w ostatnim wyemitowanym odcinku doszło do pocałunku między uczestnikami sezonu 2, „40 kontra 20”. Według widzów, jest to jedna z najbardziej rokujących par w tym sezonie. Program był nagrywany już jakiś czas temu, Kasia podzieliła się z internautami, zdjęciami z jej aktualnego życia. Na fotografiach możemy zobaczyć jej partnera.

  40 kontra 20 sezon 2. Kasia pokazała swojego aktualnego partnera

  Widzowie są oburzeni zachowaniem kobiety. Internauci piszą „Nie ma już po co oglądać”. Uczestniczka „40 kontra 20” opublikowała zdjęcia po których można bez problemu wywnioskować, co czeka mieszkańców willi w przyszłych odcinkach.

  Co na to producenci show? Czy Kasia złamała regulamin? W tej chwili w programie, Kasia walczy o względy Tomka z innymi uczestnikami. Młodszy z panów początkowo był najbardziej zainteresowany starszą Magdą. Jednak z biegiem czasu zaczął spoglądać w stronę Moniki i Kasi.

  Młodsza z uczestniczek, Kasia bez wątpienia jest jego faworytką. W ostatnim odcinku doszło między nimi do namiętnego pocałunku. Widzowie kibicowali parze, dało się wyczuć między nimi chemię. Kasia zdradziła w swoich mediach społecznościowych jaki los czeka, relację jej i Tomka.

  Jedna z uczestniczek sezonu 2 „40 kontra 20” zdradziła, że jest zakochana. Obiektem jej uczuć nie jest jednak 27-letni Tomek. Kobieta jakiegoś czasu jest związana ze starszym od siebie mężczyzną. Para chętnie dzieli się z internautami wspólnymi zdjęciami.

  – I ja mam ukrywać najlepsze co mnie spotkało w życiu? Nie. Zbyt długo się już kryliśmy – tłumaczy swoją decyzję Kasia.

  Kasia z 40 kontra 20 zdradziła jak zakończy się program grudzień 2022

  • 40 kontra 20
  • Katarzyna Kilanowska
  • Tomasz Zarzycki

  Wybrane dla ciebie