Więcej

  Marianna Schreiber: Mężczyźni nie chcą iść do wojska? Ja poszłabym bez mrugnięcia okiem

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Marianna Schreiber nie przestaje zaskakiwać. Tym razem małżonka prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości odniosła się do faktu, że wielu mężczyzn w Polsce wolałoby nie odbywać zasadniczej służby wojskowej, ani nawet otrzymywać wezwania na ćwiczenia.

  Każda informacja o tym, że komisje uzupełnień rozsyłają do mężczyzn w wieku poborowym wezwania na ćwiczenia budzi nie lada panikę wśród niektórych zainteresowanych.

  Żona ministra Łukasza Schreibera nie rozumie jednak, jak mężczyźni mogą nie chcieć wstępować do armii. Dziś Marianna Schreiber zadeklarowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że gdyby ją objęła mobilizacja – w ogóle by się nie zastanawiała.

  – Mężczyźni nie chcą iść do wojska? Gdyby było trzeba, nie patrząc na to, że jestem kobietą – poszłabym bez mrugnięcia okiem – przekazała Schreiber.

  Wpis adeptki polskiej sceny politycznej – jak w większości przypadków – wygenerował wiele sarkastycznych wypowiedzi. Wielu internautów przypomina Mariannie Schreiber, że przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by wstąpiła chociażby do Wojsk Obrony Terytorialnej.

  • Marianna Schreiber

  Wybrane dla ciebie