Więcej

  Iwona Wieczorek a Zatoka Sztuki. Policja wkroczyła do lokalu w Sopocie

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Policja jest o krok od znalezienia gdańszczanki poszukiwanej od ponad 12 lat? Właśnie potwierdzono, że kryminalni wkroczyli do kolejnego lokalu. Mimo początkowych zaprzeczeń nagły szturm 22 grudnia 2022 r. miał związek z Iwoną Wieczorek. Mówiąc konkretniej: z jej zaginięciem. Chodzi o lokal Nowa Sztuka, który przed laty nosił owianą już złą sławą Zatoka Sztuki w Sopocie. 

  Nowe informacje w sprawie poszukiwań Iwony Wieczorek. Okazało się, że sprawa jej zaginięcia była znacznie bardziej złożona, niż komukolwiek mogło się wydawać.

  Oto zdaje się potwierdzać scenariusz, według którego „układ trójmiejski” faktycznie robił przez ponad dekadę wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Gdzie jest Iwona Wieczorek? Tego możemy dowiedzieć się już naprawdę niedługo. Tak blisko poznania prawdy jeszcze nie byliśmy. Poniżej przedstawiamy konkrety.

  Iwona Wieczorek a układ trójmiejski, Zatoka Sztuki i Nowa Sztuka

  Z jakichś przyczyn przez lata trójmiejskie media, głównie tamtejszy oddział „Gazety Wyborczej”, wyśmiewały tezy o istnieniu tzw. układu trójmiejskiego – zrzeszającego polityków, gangsterów i pospolitych przestępców czy stręczycieli.

  Jak jednak podało przed chwilą TVP.info: Funkcjonariusz policji weszli do znajdującego się w Sopocie lokalu o nazwie Nowa Zatoka. Wcześniej w tym miejscu funkcjonowała kontrowersyjna Zatoka Sztuki. Sprawa ma mieć też związek z zaginięciem Iwony Wieczorek oraz działalnością tzw. „Krystka”, który przez szereg lat zmuszał nastoletnie dziewczyny do prostytucji i pozostawał bezkarny.

  Zatoka sztuki Policja Iwona Wieczorek grudzien 2022

  Według ustaleń dziennikarzy Telewizji Polskiej, chodzi nie tylko o przestępstwa gospodarcze, wyłudzenia i stręczycielstwo. Śledczy mają za to jak po sznurku dotrzeć do ludzi, którzy dokładnie wiedzą, gdzie jest Iwona Wieczorek.

  • Gdańsk
  • Iwona Wieczorek
  • Nowa Sztuka
  • Policja
  • Sopot
  • Zaginięcie
  • Zatoka Sztuki

  Marcin Hakiel spodziewa się dziecka z nową ukochaną?

  Wybrane dla ciebie