Więcej

  Agnieszka Kaczorowska obchodzi Boże Narodzenie. Internauci zarzucają jej hipokryzję

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Pisze pod nim o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Internauci zarzucają jej hipokryzję. Ich zdaniem aktorka w związku tym, że nie ochrzciła dzieci, nie powinna obchodzić świąt.

  Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym umieściła nowe zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Pod zdjęciem zaapelowała do fanów, by w tym czasie trochę sobie odpuścili i znaleźli czas na odpoczynek.

  Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła dzieci, a obchodzi Boże Narodzenie?

  Jakiś czas temu wokół aktorki zrobiło się głośno. Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie ochrzciła swoich córek. Powodem jej decyzji miało być to, że sakramenty „zamykają czakry”. Temat ten był intensywnie komentowany przez media i internautów.

  Teraz pojawiły się nowe zarzuty skierowane w stronę aktorki. Fani zarzucają kobiecie hipokryzję. Ich zdaniem nie powinna obchodzić świąt Bożego Narodzenia skoro krytycznie wypowiada się o kościele i nie ochrzciła swoich dzieci.

  – Hipokryzja wali po oczach . Dzieci nie ochrzczone , ale Święta Bożego Narodzenia obchodzą! Wszystko się kupy d nie trzyma – pisze jedna z obserwujących profil Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie.

  – A co z dziećmi protestantów, którzy są chrześcijanami, wierzą w narodzenie Jezusa, ale chrzest w tym Kościele przyjmuje się dopiero będąc dorosłą świadomą osobą… nie mogą obchodzić Świąt? – wdała się w dyskusję aktorka.

  Pod poprzednim zdjęciem zamieszonym przez Agnieszkę Kaczorowska sytuacja się powtórzyła. Na fotografii widzimy aktorkę z dziećmi na tle choinki.

  – Dlaczego ubiera Pani choinkę akurat w grudniu wtedy kiedy obchodzone jest Święto Narodzenia Jezusa Chrystusa? Przecież może to zrobić Pani w lipcu wtedy nikt nie zarzuci Pani hipokryzji – komentuje zdjęcie internautka.

  Gdybym się przejmowała czy ktoś mi czegoś nie zarzuci to nie mogłabym żyć swoim życiem przez cały rok. A dobrze żyje się według własnych wartości, potrzeb serca. Polecam – odpowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

  Wybrane dla ciebie