Więcej

  Żona ministra PiS na rękach Marcina Najmana. Marianna Schreiber wydała piosenkę

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Marianna Schreiber, żona jednego z polityków PiS wydała piosenkę. W teledysku „Przystanku Sejm” możemy zobaczyć Marcina Najmana. Teledysk wywołał burze w komentarzach.

  Marianna Schreiber w teledysku występuje w stroju syreny. Na rękach nosi ją zawodnik MMA, Marcin Najman. Swoją współpracę, celebryci ogłosili już jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych. Żona ministra PiS, Łukasza Schreibera w środę wieczorem zaprezentowała swoją nową piosenkę wraz z teledyskiem.

  Marianna Schreiber krytycznie o polskich partiach politycznych w piosence „Przystanek Sejm”

  W klipie „Przystanek Sejm” początkowo widzimy Mariannę Schreiber jako uczennicę. W późniejszych scenach, żona ministra PiS występuje w stroju syreny. Przez prawie cały teledysk kobietę trzyma na rękach Marcin Najman.

  Celebrytka w piosence uderza w partię polityczne obecne w Polsce. Nie pominęła nawet partii swojego męża. Oberwało się nawet Jarosławowi Kaczyńskiemu. Pod klipem rozpętała się prawdziwa burza, internauci raczej negatywnie oceniają nowe dzieło Marianny Schreiber i Marcina Najmana.

  – Ma pani ukryty talent. Oby pozostał ukryty – pisze jeden z internautów.

  – Tak właśnie brzmi piekło – dodaje kolejny.

  – Jednak nie jest tak źle jak z początku podejrzewałem. Jest dużo gorzej – krytycznie komentuje obserwujący.

  Pod teledyskiem zdecydowanie przeważają negatywne komentarze, ale można dostrzec też parę pozytywnych. Jak myślicie, Marianna Schreiber podbije polską scenę muzyczną?

  Dom Kaczyńskiego na sprzedaż? Prezes PiS mówi wprost: nie mam wyboru

  Wybrane dla ciebie