Więcej

  Doda pokazała zdjęcie z młodości. Jak wyglądała przed ingerencjami w swój wygląd?

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Doda od lat podbija polską scenę muzyczną. Gwiazda jest jedną z najbardziej rozpoznawanych piosenkarek w naszym kraju. Wielu fanów zastanawia się jak celebrytka wyglądała w młodości, przed ingerencją w swoją urodę.

  Doda kojarzona jest z mocnym makijażem i prowokacyjnymi strojami. Przez lata piosenkarka nosiła się krzykliwie i gustowała w ciemnej opaleniźnie. Teraz prezentuje się trochę inaczej. Zrezygnowała ze swojego dawnego stylu.

  Doda jako nastolatka

  Dorotę Rabczewską szersza publiczność poznała jako wokalistkę zespołu „Virgin”. Była też jedną z uczestniczek głośnego reality show „Bar”. Bez wątpienia przykuwała uwagę widzów, zarówno swoim wyglądem, jak i temperamentem.

  Doda zajmowała się muzyką już od dziecka. Od zawsze była pewna siebie i świadoma swoich celów. Jak sama mówi, ważną rolę w jej karierze odegrali jej rodzice, którzy od zawsze wierzyli w jej sukces.

  Operacje plastyczne Dody

  Od lat chodzą plotki o operacjach plastycznych gwiazdy. Nawet toczył się proces w sprawie fałszywych oskarżeń Dody o ingerencję w swój wygląd. W 2013 roku doktor Andrzej Sankowski wymienił liczne operacje plastyczne, którym miała się poddać gwiazda. Piosenkarka wygrała sprawę, sąd wykazał, że nie miało to miejsca, a Dorota Rabczewska nie przeszła operacji plastycznych twarzy.

  Wielu fanów zastanawia się, jak piosenkarka wyglądała w przeszłości. Doda chętnie dzieli się z fanami fragmentami ze swojego życia codziennego. Na Instagramie obserwuje ją 1,5 miliona internautów. Tym razem, gwiazda polskiej sceny muzycznej udostępniła swoje zdjęcie z młodości.

  Na fotografii możemy zobaczyć Dodę, jako nastolatkę. Kobieta jest ubrana w niebiesko-różowy kombinezon i jeździ na nartach. Bardzo się zmieniła od tego czasu? Piosenkarka jest podobna do siebie z przed lat?

  Doda w młodości jako nastolatka grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie