Więcej

  Marcin Hakiel spodziewa się dziecka z nową ukochaną?

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Już wiadomo, że po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel nie był długo sam. Znalazł pocieszenie w objęciach tajemniczej Dominiki. Internauci dopatrują się na ich najnowszym wspólnym zdjęciu ciążowego brzuszka. Czy Marcin Hakiel i jego ukochana spodziewają się dziecka?

  Sprawa rozwodu Marcina Hakiela i Kasi Cichopek była omawiana przez wszystkie portale plotkarskie. Idealne z pozoru małżeństwo, niespodziewanie się rozpadło. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim z którym prowadzi wspólnie program „Pytanie na śniadanie”.

  Oliwy do ognia dolała była żona Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz chętnie wypowiadała się na temat nowego związku eksmęża, zazwyczaj w niepochlebny sposób. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Kasia Cichopek i prezenter telewizyjny, zaręczyli się i planują ślub.

  Marcin Hakiel będzie miał dziecko z tajemniczą Dominiką?

  Marcin Hakiel też układa sobie życie na nowo. Parę tygodni temu pochwalił się nowa ukochaną w swoich mediach społecznościowych. Dominika, bo tak ma na imię nowa wybranka tancerza, pojawia się na jego zdjęciach, ale nigdy nie widać jej twarzy.

  Na najnowszym zdjęciu umieszczonym przez Marcina Hakiela, internauci zauważyli coś co skłoniło ich do przemyśleń. Na fotografii widzimy tancerza z tajemniczą Dominiką na romantycznym ujęciu. W oczy fanów rzucił się brzuch partnerki Marcina Hakiela. Czy rodzina tancerza się powiększy?

  – Zastanawia mnie ten brzuszek. Czyżby szykowało się powiększenie rodziny? – pyta internauta.

  Marcin Hakiel nie udzielił odpowiedzi na nurtujące fanów pytanie. Jakiś czas temu jednak, tancerz umieścił zdjęcie z wózkiem, podpisując je „w sumie myślę o nowych czterech kółkach”. Czy Marcin Hakiel spodziewa się kolejnego dziecka?

   

  Wyświetl ten post na Instagramie

   

  Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

  Wybrane dla ciebie