Więcej

  Metamorfoza Olgi Król. „Najlepsza włosowa decyzja w życiu”

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Olga Król, znana z programu „Top Model” pokazała swoją nową fryzurę. Nowy look modelki, zdecydowanie odbiega od tego zaproponowanego jej w programie. Jak sama to ujęła to „najlepsza włosowa decyzja w życiu”.

  Olga Król zyskała popularność za sprawą swojego występu w 10 edycji „Top Model”. Głośno zrobiło się o modelce w związku z metamorfozą, którą zafundował jej program. Zdaniem większości widzów, kobieta została oszpecona przez nową fryzurę. Teraz modelka pokazuje się w całkiem nowej odsłonie.

  Nowa fryzura Olgi Król

  W 10 edycji „Top Model” mogliśmy zobaczyć emocjonalną reakcję Olgi Król na nową fryzurę. Kobieta zareagowała płaczem na to co zobaczyła w lustrze. Modelka początkowo niezadowolona z radykalnej zmiany w wyglądzie, ostatecznie stanęła w obronie fryzjera.

  Uczestniczka 10 edycji „Top Model” po zakończeniu programu, jednak postanowiła przedłużyć, wcześniej ścięte włosy. Oprócz tego powiększyła usta. Olga Król aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 30 tysięcy internautów.

  Celebrytka postanowiła podzielić się z fanami swoją metamorfozą. Kobieta przefarbowała swoje przedłużone włosy na blond. Modelka wydaje się zachwycona swoim nowym wyglądem. Jak sama napisała to „najlepsza decyzja włosowa w życiu”. Co myślicie o nowej fryzurze Olgi Król? Lepiej jej w długich włosach blond?

  Wybrane dla ciebie