Więcej

  „40 kontra 20”, sezon 2. Kto odpadł w odcinku 21?

  |

  POPULARNE DZIŚ

  W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” działo się dużo. Podczas dnia wyboru, panowie wytypowali zagrożone uczestniczki. Dwie kobiety opuszczą program. Wśród zagrożonych znalazła się Amira, Maja, Sandra i Anita.

  Dziewczyny spędziły wieczór na rozmowach z panami. Amira wygrała randkę z Tomem, ma zamiar walczyć o miłość. Magda i Tomek też wybrali się na randkę, para zbliżyła się do siebie. Amira szykuje się do wyjścia z Tomem.

  Ta randka może zmienić wszystko. Magda i Tomek wracają ze wspólnego wyjścia. Uczestniczki „40 kontra 20” wypytują kobietę o przebieg spotkania. Kasia jest zazdrosna. Tom i Amira idą na randkę, nie obeszło się bez złośliwości ze strony pozostałych pań.

  40 kontra 20, sezon 2, odcinek 21. Kto odpadł?

  Asia mówi Tomowi, że chciałaby z nim spędzić czas i go lepiej poznać. Czas na decyzje panów. Kto odpadnie w 21 odcinku, sezonu 2, „40 kontra 20”? Maja zostaje w programie, Tomek wybrał uczestniczkę. Anita odpada z programu, Tom przeprasza kobietę. Sandra odpada z „40 kontra 20”. Tom daje drugą szansę Amirze i zaprasza ją do willi.

  W rezydencji pojawiają się łzy. Kobiety zżyły się z Anitą i ciężko znoszą jej odejście. Uczestnicy sezonu 2, „40 kontra 20” obawiają się zbliżających się dni. W willi i na glampingu atmosfera się zagęszcza. Po przegrupowaniu, nowy konflikt wisi na włosku.

  Iza (młodsza) jest zmartwiona tym, że Amira zostaje w „40 kontra 20”. Tomek zaprasza Kasię do swojego namiotu, czy kobieta spędzi noc z mężczyzną? Co w 22 odcinku, sezonu 2, „40 kontra 20”?

  Wybrane dla ciebie