Więcej

  Jakub Rzeźniczak kłóci się z internautami o usta Pauliny Nowickiej. „Piękna i naturalna”

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Jakub Rzeźniczak niedawno ogłosił, że ma nową małżonkę. Jego wybranką jest Paulina Nowicka. Para spędzała swój miesiąc miodowy w Miami, dzieląc się z fanami relacjami z tego wydarzenia. Pod jednym z nowych zdjęć, piłkarz wdał się w dyskusję z internautami.

  Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka na bieżąco relacjonowali swój miesiąc miodowy w mediach społecznościowych. Świeżo upieczeni małżonkowie spędzili go w Miami. Pod koniec listopada, zakochani zdradzili, że się pobrali, też za pomocą Instagrama.

  Po paru dniach, zakochani postanowili zmienić swoje miejsce pobytu. Wypoczynek kontynuowali na Bahamach. W mediach społecznościowych pary, możemy zobaczyć jak spędzili ten czas. Z relacji można wywnioskować, że większość czasu spędzili na plaży, okazując sobie gorące uczucia.

  Jakub Rzeźniczak twierdzi, że Paulina Nowicka jest naturalna

  Pod nowo opublikowanym zdjęciem pary, Jakub Rzeźniczak wdał się w dyskusję z internautami. Rozchodzi się o usta Pauliny Nowickiej. Obserwatorzy uważają, że nowa wybranka piłkarza powiększyła sobie usta, Jakub Rzeźniczak stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom.

  – Piękna i naturalna – zaczął Jakub Rzeźniczak.

  – Przecież ma usta zrobione – odpowiedziała internautka.

  – Nie ma – zapewnia piłkarz.

  – Wcale – drwi fanka

  – Nie ma, bo nie może – kontynuuje rozmowę mąż Pauliny Nowickiej.

  – Dobra Kuba, nie będę się spierać, wiedz tylko, że kobiety mają swoje tajemnice – pisze nadal niedowierzając w zapewniania Jakuba Rzeźniczaka fanka.

  – Ja Pani tłumaczę, że Paulina ze względów zdrowotnych nie może mieć zrobionych ust. Jeśli by miała to bym przyznał, w czym problem? – kończy piłkarz.

  – Dlaczego Ty kłamiesz? Nie masz wystarczająco zepsutego wizerunku, żeby jeszcze teraz w błahej sprawie ściemniać? Paulina ma bardzo mocno zrobione usta i tego nie da się podważyć, nie rozumiem dlaczego takie głupoty wypisujesz. A może ona Tobie wciska kit, że to naturalne? W takim razie może od całowania spuchły, bo jeszcze niedawno miała te usta trzy razy mniejsze – dodaje kolejna internautka.

  A wam jak się wydaje? Wierzycie w zapewnienia Jakuba Rzeźniczaka?

  Jakub Rzeźniczak kłóci się z internautami o usta Pauliny Nowickiej grudzień 2022

  Jakub Rzeźniczak kłóci się z internautami o usta Pauliny Nowickiej grudzień 2022

  Jakub Rzeźniczak kłóci się z internautami o usta Pauliny Nowickiej grudzień 2022

   

  Wyświetl ten post na Instagramie

   

  Post udostępniony przez Kuba Rzeźnik (@jakubrzezniczak25)

  Wybrane dla ciebie