Więcej

  Edyta Górniak ocenia szansę Mariny na Eurowizji. „Utwory które niosą treść i przesłanie miałyby większą szansę”

  |

  POPULARNE DZIŚ

  W mediach pojawiły się doniesienia o możliwości reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji przez Marinę Łuczenko-Szczęsny. Edyta Górniak i Natasza Urbańska, postanowiły wypowiedzieć się na ten temat.

  Marina Łuczenko-Szczęsna przypomniała o sobie, wydając nową piosenkę mundialową „This Is the Moment”. Żona Wojciecha Szczęsnego intensywnie promowała utwór, przy okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

  Marina na Eurowizji?

  Ostatnio okazało się, że Marina będzie jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń. Podobno nie jest to przypadek, Telewizja Polska ma wiązać z piosenkarką wielkie nadzieje i chce wysłać ją na Eurowizję. Portal „Pudelek” donosi, że Marina pracuje już nad piosenką, która miałaby podbić Europę.

  Oczywiście piosenkarka, musiałaby wcześniej wygrać preselekcje. Marina Łuczenko-Szczęsna miała już styczność z europejskim konkursem piosenki. Prawie 20 lat temu brała udział w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci.

  Edyta Górniak i Natasza Urbańska o Marinie

  Edyta Górniak w wywiadzie z „Jastrząb Post” oceniła szansę Mariny na Eurowizji.

  – Ona sobie zawsze poradzi, bo bardzo dobrze śpiewa. I dobrze śpiewa też na żywo. Jest też bardzo atrakcyjna, fajnie się rusza. Jest bardzo muzykalna, zawsze była. Więc myślę, że na pewno by sobie poradziła. Nie obawiałabym się, że sobie nie poradzi czy np. zje ją stres – mówi Edyta Górniak.

  Gwiazda polskiej sceny muzycznej dodaje, że nastały trudne czasy i moda bardzo szybko się zmienia.

  – Ja myślę, że ten konkurs jest tak nieprzewidywalny, te ostatnie lata pokazują, że tak naprawdę nigdy nie wiadomo. Bo wiecie państwo, tak to działa, że decyzja o tym kto powinien reprezentować dany kraj, odbywa się o wiele wcześniej niż odbywa się sam festiwal. Między czasie świat się zmienia i różne rzeczy mogą się wydarzyć. Kilka lat temu była by bardziej rozrywka i miałaby większe szansę, tak teraz bardziej utwory, które niosą treść i przesłanie, bo jesteśmy w takich czasach, bardzo trudnych. To jest naprawdę loteria – dodaje piosenkarka.

  O zdanie została też zapytana Natasza Urbańska. Kobieta zdecydowanie kibicuje Marinie.

  – Życzę jej wszystkiego najlepszego. Jest na rynku muzycznym już od tylu lat, nagrywa piosenki i jest zupełnie fantastyczną wokalistką, także trzymam kciuki – mówi o Marinie, Natasza Urbańska.

  Wybrane dla ciebie