Więcej

  Agata i Piotr Rubik podróżują jak milionerzy. Bilet w jedną stronę kosztował prawie 100 tys. złotych!

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Agata i Piotr Rubik wraz z dziećmi, wybrali się do Sydney. Mają zamiar tam spędzić święta. Podzielili się z fanami, kadrami ze swojej podróży. Już na samym początku ich wycieczki można stwierdzić, że małżonkowie mają zamiar spędzić Boże Narodzenie jak milionerzy.

  Piotr Rubik poznał swoja o 18 lat młodszą żonę już kilkanaście lat temu. Od tej pory tworzą szczęśliwy związek. Ich relacja wywołała sporo reakcji ze strony mediów i fanów. Wiązało się to z różnicą wieku, która dzieli polskiego kompozytora i jego wybrankę.

  Piotr i Agata Rubik, doczekali się wspólnie dwójki dzieci. 13-letnia Helena i 9-letnia Alicja są bardzo podobne do swojej matki. Rodzice często pokazują w swoich mediach społecznościowych swoje pociechy.

  Rubikowie podróżują luksusowym samolotem

  Rodzina Rubików, często wspólnie podróżuje, zazwyczaj dzieląc się z fanami kadrami ze wspólnych podróży. Tym razem było podobnie. Relacje już zaczęli na samym początku, internauci mieli przyjemność zobaczyć samolot, który wybrała rodzina.

  Przy okazji swojej podróży do Sydney, małżonkowie pokazali luksusowy środek transportu, który wybrali. Patrząc na samolot, można wywnioskować, że Rubikowie mają zamiar wypoczywać jak milionerzy.

  Wnętrze samolotu, zdecydowanie różni się od tych, które znamy. Luksusowy środek transportu, pozwala Rubikom się zrelaksować. Na zdjęciach widzimy, że rodzina ma tam specjalnie wydzielone miejsce dla siebie.

  Agata Rubik odpoczywa, robiąc sobie maseczkę. Para pokazała też łazienkę z prysznicem, zlokalizowaną w samolocie. Dzieci małżeństwa umilają sobie podróż, grając na konsoli dostępnej dla pasażerów. Trzeba przyznać, że Rubikowie wiedzą jak podróżować by wypoczynek zaczął się już na samym początku wakacji.

  Agata i Piotr Rubik podróżują luksusowym samolotem grudzień 2022

  Agata i Piotr Rubik podróżują luksusowym samolotem grudzień 2022

  Agata i Piotr Rubik podróżują luksusowym samolotem grudzień 2022

  Agata i Piotr Rubik podróżują luksusowym samolotem grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie