Więcej

  „40 kontra 20”, sezon 2. Ceremonia chaosu w odcinku 18

  |

  POPULARNE DZIŚ

  W poprzednim odcinku „40 kontra 20”, pocałunek Amiry i Toma, wzbudził spore kontrowersje. Pozostałe uczestniczki nie ukrywają swojej złości. Iza (młodsza) wybrała się na randkę ze starszym z mężczyzn. Kobieta nie jest zadowolona z przebiegu spotkania. Joanna wykłada karty na stół i mówi Tomowi, że nie jest nim już zainteresowana.

  Kobiety narzekają na zachowanie Toma i Amiry. Iza (starsza) mówi, że uczestniczki nie powinny narzekać, tylko brać sprawy w swoje ręce. Kobieta zachęca pozostałe panie do działania.

  Tom postanowił podzielić się z Izą (młodszą) faktami ze swojego życia. Mężczyzna opowiada o swojej byłej partnerce. Został przez nią porzucony dla innego. Tom przeprasza uczestniczkę za swoje zachowanie na randce. Tłumaczy się tym, że nie chodzi często na tego typu spotkania i nie wie jak powinien się zachować.

  40 kontra 20, sezon 2, odcinek 18. Ceremonia chaosu

  Tomek wraca z potrójnej randki. Atmosfera na glampingu jest napięta. Magda ma pretensje do Izy (starszej), że na kolacje zrobiła leczo z mięsem, którego ona nie je. Amira z Moniką rozmawiają o pozostałych uczestnikach „40 kontra 20”. Kobiety nie widzą wspólnej przyszłości Tomka z Magdą. Tomasz zdradza Tomowi, że nie do końca odpowiada mu charakter Magdy i różnica wieku, która ich dzieli.

  Czas na kolejną ceremonię chaosu. Jak wydarzenia z 18 odcinku „40 kontra 20” wpłyną na relacje uczestników? Pierwsza koperta jest przeznaczona dla Joanny. Iza (starsza) uważa, że kobieta marudzi zamiast działać w stronę Toma. Izka też otrzymuje kopertę. Magda zarzuca jej to, że zapomniała, o weganach obecnych w ich grupie, gotując kolację.

  Zdaniem Sandry, Kasia jest dla niej zagrożeniem. Maja zwraca uwagę Joannie na to, co powiedziała Tomowi. Uczestniczka twierdziła, że była przeciwna sensualnemu tańcowi, który kobiety przygotowały dla Tomasza. Kasia uważa, że Magda hamuje działania innych uczestniczek „40 kontra 20”. Młodsza Iza też otrzymała kopertę. Amira oskarża kobietę o granie na dwa fronty.

  40 kontra 20, sezon 2, odcinek 17. Amira otrzymała aż sześć kopert

  Monika zarzuca Amirze niestosowanie się do jej rad. Anita sądzi, że Amira co innego mówi, a co innego robi. Amira otrzymuje kopertę już po raz trzeci. Asię drażni nieszczerość uczestniczki. To nie koniec zarzutów w stronę Amiry.

  Iza (młodsza) uważa, że kobieta nie wie czego chce. Natalia nazywa Amirę hipokrytką. Joanna też wybrała uczestniczkę. Jej zdaniem Amira manipuluje i obgaduje innych. To koniec ceremonii chaosu, Tom wydaje się niezadowolony z tego co właśnie usłyszał. Wieczór po ceremonii jak zawsze jest pełen emocji. Amira otrzymała aż sześć kopert podczas ceremonii chaosu w odcinku 18, „40 kontra 20”.

  Tom przeprowadza rozmowę z Amirą. Mężczyzna uważa, że kobiecie nie zależy na nim. Starszy uczestnik mówi, że zawiódł się na Amirze, nie widzi w niej chęci walki o miłość.

  Wybrane dla ciebie