Więcej

  Odmieniona Ola Jordan. Jakim cudem aż tyle schudła?

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Jakiś czas temu, Ola Jordan przyznała, że nie jest zadowolona ze swojej sylwetki. Kobieta wraz z mężem Jamesem, przybrali na wadze po narodzinach ich córki. Teraz jednak zaprezentowali się w całkiem nowej odsłonie.

  Jakiś czas temu o parze zrobiło się głośno. Pokazali oni jak rodzicielstwo wpłynęło na ich sylwetki. Ola Jordan nie ukrywała tego, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu i zapowiedziała zmiany.

  James i Ola Jordan prezentują odchudzone sylwetki

  W lipcu tego roku, celebrytka podzieliła się ze swoimi zdjęciami z wakacji, na których jej zdaniem nie wygląda najlepiej. Pięć miesięcy później prezentuje całkiem odmienioną sylwetkę.

  Urodzona w Polsce, brytyjska celebrytka, wzbudziła swoją metamorfozą burze w komentarzach. Fani są zachwyceni nowym wyglądem tancerki. Internauci niedowierzają, że kobiecie udało się uzyskać, tak zdumiewający efekt, w tak krótkim czasie.

  Mąż Oli Jordan, James Jordan nie pozostaje w tyle. Mężczyzna, także prezentuje swój odmieniony look. Para wybrała się na pierwszą randkę od czasów pojawienia się na świecie ich córeczki. Przy okazji tego wydarzenia, małżonkowie pochwalili się nowymi zdjęciami ze swoimi fanami.

  Co ciekawe, para chętnie rozmawiała o swoim przybraniu na wadzę, tym razem jednak milczą. Internauci zasypali ich pytaniami o sposób w jaki uzyskali tak spektakularny efekt. Małżonkowie nie odpowiedzieli jeszcze na żaden z komentarzy.

   

  Wyświetl ten post na Instagramie

   

  Post udostępniony przez James Jordan (@jamesjordan1978)

  Wybrane dla ciebie