Więcej

  Anna Starmach jako staruszka. Gwiazda pokazała szokujące zdjęcia!

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Anna Starmach postanowiła przejść niecodzienną metamorfozę. W swoich mediach społecznościowych udostępniła nietypowe zdjęcie. Jest tam ucharakteryzowana na staruszkę. Jak podoba wam się starsza wersja jurorki „MasterChefa”?

  Anna Starmach debiutowała w „Dzień dobry TVN”. Później mogliśmy ją zobaczyć w jej autorskim programie „Pyszne 25” który był emitowany na TVN Style. Jest autorką kilku książek kucharskich. Swoją większą rozpoznawalność, zawdzięcza głównie występowi w programie „MasterChef”, gdzie jest jedną z jurorek.

  MasterChef. Anna Starmach jako babcia

  Kobieta lubi metamorfozy. W 2016 roku zdobyła statuetkę „Gwiazda Plejady” w kategorii „Metamorfoza roku”. Kucharka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, tym razem jednak postawiła na niecodzienną zmianę.

  W mediach społecznościowych Anny Starmach, możemy zobaczyć zdjęcia na których kobieta wygląda jak staruszka.

  – A gdyby tak, obudzić się starszą o 30 lat? – komentuje zdjęcia, jedna z jurorek „MasterChefa”.

  – Nie, nie chce być wiecznie młoda. Nie boję się starości. Bo wiem, że w życiu nie chodzi o to, czy masz zmarszczki, czy siwe włosy, ale o to by mieć w sobie radość z życia. I by nigdy nie utracić wewnętrznego dziecka. Niezależnie od wieku – dodaje Anna Starmach.

  Kucharka udostępniła serię zdjęć i nagranie z tej niecodziennej metamorfozy. Już wiadomo, że to część jednego ze zbliżających się odcinków „MasterChefa”. W podobnej stylizacji będziemy mogli zobaczyć Michela Morana.Jak podoba wam się Anna Starmach, starsza o 30 lat?

  Anna Starmach jako staruszka grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie