Więcej

  Magda Gessler wypuściła własne wino. Ile kosztuje w Żabce? Cena budzi kontrowersje

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Magda Gessler wprowadziła na rynek własną markę wina. Jest to efekt współpracy polskiej restauratorki z Januszem Palikotem. Trunek polskiej restauratorki można kupić w Żabce. Ile zapłacimy za wino Magdy Gessler? Cena zadziwia. 

  Nową kolekcje win, Magdy Gessler można kupić w sieci sklepów „Żabka”. Wina „R”, bo taką nazwę noszą trunki restauratorki, to efekt jej współpracy z Januszem Palikotem. Wina pochodzą z hiszpańskiej winnicy Bodegas Villarrica Manor.

  Ile kosztuje wino Magdy Gessler w Żabce? Cena zadziwia

  Winnica została wybrana osobiście przez Magdę Gessler i Janusza Palikota. Jej historia sięga 1911 roku. Szata graficzna win, nawiązuje do historii malarskiej polskiej restauratorki, która jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. Autorem grafik jest Tomasz Waciak-Wójcik, który miał okazję projektować już etykiety do trunków Manufaktury Piwa, Wódki i Wina.

  Współpraca Janusza Palikota i Magdy Gessler rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku. Wspólnie wybrali winnicę, która jest własnością długoletnich przyjaciół restauratorki. Wina można już dostać w sklepie „Żabka”.

  Za butelkę tego trunku będzie trzeba zapłacić około 30 złotych. Cena jest zaskakująca, gdyż mogliśmy się przyzwyczaić do wysokich cen produktów Magdy Gessler.

  W kolekcji win Magdy Gessler, możemy znaleźć dwie propozycje. Białe wino wytrawne „R” charakteryzuje się owocowym aromatem wzbogaconym o nuty akacji i jaśminu. Czerwone wino wytrawne „R” to intensywny owocowy aromat w połączeniu z wiśnią i wanilią.

  Nowe wino Magdy Gessler "R" dostępne w Żabce

  Wybrane dla ciebie