Więcej

  Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku. „Nie jestem przemytnikiem”!

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Piotr Gąsowski wybrał się do Stanów Zjednoczonych. Przy okazji jego wycieczki spotkało go sporo przykrych niespodzianek. Między innymi został zatrzymany na lotnisku, bez żadnych wyjaśnień.

  Piotr Gąsowski opowiada o swoich przygodach w mediach społecznościowych. Wybrał się do Miami, w czasie tej podróży spotkało go sporo nieprzyjemności. W pierwszej kolejności został zatrzymany na lotnisku, bez wyjaśnień. Aktor tłumaczy, że jego paszport został oznaczony czerwoną/pomarańczową nalepką w związku z czym został zatrzymany na ponad godzinę.

  „Nie jestem przemytnikiem, nie należę do grupy przestępczej” tłumaczy Piotr Gąsowski

  Piotr Gąsowski relacjonuje całe to zajście, mimo tego, że został ostrzeżony o zakazie nagrywania w miejscu w którym przebywał.

  – Problem w tym, że nie wiem o co chodzi. Jestem w Stanach często. Nie jestem przemytnikiem, nie należę do grupy przestępczej – pisze aktor.

  Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku grudzień 2022

  Po godzinie aktor odzyskał wolność. Nie wie dlaczego został zatrzymany.

  – Puścili, nie wyjaśnili dlaczego zatrzymali. Co było nie tak? Nie wiem. Kazali mi się uspokoić, ale ja byłem spokojny. Powiedziałem tylko, że nie rozumiem powodu zatrzymania. Immigration officer o nazwisku Korzen powiedział, że nie może mi odpowiedzieć na to pytanie, bo to tajemnica – opowiada o zdarzeniu Piotr Gąsowski.

  Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku grudzień 2022

  Jakby tego było mało, aktor postanowił wypożyczyć samochód do dalszej drogi. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. Dopiero czwarty samochód, który otrzymał Piotr Gąsowski, okazał się sprawny. Mężczyzna przyznaje, że jest zdenerwowany sytuacją.

  To nie koniec przygód aktora. Wyjechał on z hotelu w celu zakupienia czegoś do picia. Został zatrzymany przez policję. Piotr Gąsowski przejechał na zmieniającym się świetle. Po 20 minutach policjanci puścili aktora, tłumacząc, że nie stanowił on zagrożenia.

  Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie