Więcej

  „40 kontra 20”, sezon 2. Amira i Tom całują się publicznie w odcinku 17

  |

  POPULARNE DZIŚ

  W poprzednim odcinku „40 kontra 20”, Tom bardzo ostro potraktował Natalię, która jego zdaniem założyła zbyt odważny strój do tańca. Amira nie odpuszcza, dochodzi do kolejnego pocałunku między nią, a starszym z mężczyzn. Tym czasem w rezydencji szykuje się greckie wesele.

  Dwanaście pań młodych i dwóch panów młodych szykuje się na imprezę. Zapowiada się niezapomniana noc. Jak to bywa na weselach, nie obeszło się bez pierwszego tańca. Tom wybiera Joanne, a Tomek Magdę, pozostałe panie odbijają panów młodych w czasie tańca.

  40 kontra 20, sezon 2, odcinek 17. Pierwszy publiczny pocałunek Toma i Amiry.

  Uczestnicy „40 kontra 20” inicjują zabawę, w której będą mieli zasłonięte oczy. Kobiety mają pocałować panów, a oni mają zgadnąć kto całuje. Amira całuje namiętnie Toma przy wszystkich uczestnikach. To nie był ostatni publiczny pocałunek pary. Coraz bardziej widać uczucie łączące Toma z Amirą.

  W odcinku 17 „40 kontra 20”, Tomek okazuje zainteresowanie Kasi, widać, że kobieta nie jest mu obojętna. Joanna mówi starszemu z mężczyzn, że nie podoba jej się to, że całuje się z Amirą publicznie. Kobiety obgadują Amirę, przeszkadza im to, że mówi jedno, a robi drugie. Magda mówi Tomkowi, że ona nie zrobi pierwszego kroku.

  Panowie organizują quiz, pytania dotyczą poprzedniego dnia. Zwyciężczyni będzie mogła wybrać jednego z mężczyzn i zabrać go na randkę. Wygrywa Iza (młodsza), wybiera starszego z panów. Tom przyznaje, że cieszy się z tego stanu rzeczy. Kobieta jest niezadowolona z przebiegu spotkania, mężczyzna nie chciał się przed nią otworzyć.

  Tomasz postanowił też wybrać się na randkę. Wybrał Amirę, Magdę i Sandrę. Kasia umawia się z Amirą, że będą wymieniać się informacjami na temat tego, co dzieje się w willi i na glampingu.

  Tomek organizuje masaż dla pań. Amira zdradza Magdzie, że kibicuje Tomaszowi i Kasi. Joanna przeprowadza rozmowę z Tomem. Kobieta mówi, że nie podoba jej się zachowanie mężczyzny. Stanowczo oświadcza mu, że nie jest nim zainteresowana i ma opuścić jej pokój. W następnym odcinku kolejna ceremonia chaosu w sezonie 2,„40 kontra 20”.

  Wybrane dla ciebie