Więcej

  Dariusz Pachut wymijająco odpowiada na pytanie fanów. „Kochasz Dodę?”.

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Doda niedawno przedstawiła swojego nowego partnera szerszej publiczności. Spędzili oni wspólne wakacje w Wietnamie. Teraz jednak fani zauważyli, że Dariusz Pachut kontynuuję swoją podróż samotnie. Czy to pierwszy kryzys w ich związku?

  Doda i Dariusz Pachut po raz pierwszy jako para, pokazali się przy okazji wspólnych wakacji. Zakochani chętnie relacjonowali swój pobyt w Wietnamie. Teraz jednak wiadomo, że piosenkarka wróciła do Polski, a jej nowy partner kontynuuję podróż samotnie. Internauci zasypali mężczyznę pytaniami o rzekomy kryzys w ich związku.

  Pierwszy kryzys w związku Dody i Dariusza Pachuta?

  Pytania o stan relacji Dody i Dariusza Pachuta, fani umieszczali nie tylko pod zdjęciami mężczyzny. Zorganizował on Q&A, gdzie postanowił rozwiać wszelkie plotki.

  – Nie jestem z show-biznesu, ale na moim przykładzie widać teraz, jak portale manipulują, niestety. Śledzą każdy mój ruch, więc wiedzą, że wróciłem do Warszawy, zwłaszcza że publikowałem na InstaStories catering spod choinki w domu. Mój kolejny wyjazd do innego państwa niż Wietnam (co widzi każdy, kto choć trochę zna geografię) to zobowiązania zawodowe, nie wakacje – z czego tłumaczyć się nie muszę. Zatem nie zważając na nic, po prostu sobie spokojnie żyjemy – odpowiada na pytanie zadane przez internautę, Dariusz Pachut.

  Pierwszy kryzys w związku Dody i Dariusza Pachuta? grudzień 2022

  Nie obyło się bez większej ilości pytań na temat jego nowego związku z gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Jeden z fanów postanowił zapytać, o uczucie które łączy parę. Mężczyzna nie odpowiedział bezpośrednio na pytanie, ale za to udostępnił wymowne zdjęcie.

  Czy Dariusz Pachut kocha Dodę? grudzień 2022

  Dariusz Pachut, mając dość pytać związanych z Dorotą Rabczewską, poprosił fanów, aby następne były związane z podróżami i sportem.

  Wybrane dla ciebie