Więcej

  Roksana Węgiel zaskoczyła fanów. Takich zdjęć jeszcze nie publikowała

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Roksana Węgiel, mimo tego, że ma dopiero 17 lat jest mocno rozpoznawalna w naszym kraju. Piosenkarka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Fani niejednokrotnie zarzucali jej, że prezentuje się w kreacjach nie do końca dostosowanych do jej wieku.

  Roksana Węgiel przez ostatnie lata przeszła wielką metamorfozę. Z małej dziewczynki, na naszych oczach zmieniła się w nastolatkę. Piosenkarka cieszy się naprawdę dużą popularnością. Występuje na koncertach w całym kraju i przeróżnych programach telewizyjnych.

  Roksana Węgiel w odmienionym stylu

  Oprócz kariery scenicznej, Roksana rozwija się też jako influencerka. Zebrała spora rzeszę fanów. Na Instagramie obserwuje ja ponad milion internautów. Wcześniej w swoich mediach społecznościowych zamieszczała głównie odważne, zdaniem niektórych – prowokacyjne fotografie. Nawet wtedy, gdy nie miała jeszcze skończonych 15 lat, ochoczo eksponowała swoje kobiece atuty. To oczywiście oburzało sporą część odbiorców.

  Tym razem, Roksana Węgiel postawiła na bardziej niewinne fotografię w odmienionym stylu. Piosenkarka bynajmniej nie pozuje na plaży czy showbiznesowych ściankach. Czyta za to książkę Agnieszki Osieckiej. „Młoda poetka” – opisała zdjęcie 17-letnia wokalistka.

  – Dzięki Tobie dotknąłem firmamentu i wiem, że świat jest nieskończony, ale można go doskonale objąć, ogarnąć i sprawia to tę wtedy ogromną przyjemność, którą nazywają szczęściem – cytuje Roksana Węgiel pod nowym zdjęciem.

   

  Wyświetl ten post na Instagramie

   

  Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

  Wybrane dla ciebie