Więcej

  Fani krytykują… nogi Katarzyny Cichopek. Gwiazda usuwa niepochlebne komentarze

  |

  POPULARNE DZIŚ

  O Katarzynie Cichopek w ostatnim czasie rozpisują się wszystkie portale plotkarskie. Jest to związane ze zmianami w życiu kobiety. Rozwód, zaręczyny i wiele innych gorących tematów nie schodzi z ust mediów. Tym czasem gwiazda „M jak Miłość” przygotowuje się do świąt. Na nowo udostępnionym zdjęciu, uwagę fanów przykuły nogi aktorki.

  Rozwód Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem był prawdziwą sensacją. Nowy związek aktorki też wywołał prawdziwą burzę w mediach. Kobieta związała się z Maciejem Kurzajewskim z którym prowadzi „Pytanie na śniadanie” na kanale TVP2. Temat podkręcała była żona prezentera, Paulina Smaszcz, zdradzając szokujące informacje na temat byłego męża.

  Już wiadomo, że dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, spędzą Boże Narodzenia z ojcem. Aktorka chcąc poczuć magię świąt pełną parą, postanowiła, więc zorganizować je wcześniej.

  Fani o nogach Katarzyny Cichopek. „Jak u starszej Pani”

  Gwiazda „M jak Miłość”, jak sama mówi, uwielbia okres świąteczny i związaną z nim atmosferę. Aktorka planuje spędzić święta z rodziną trochę wcześniej. Katarzyna Cichopek już od dawna planuje prezenty dla najbliższych.

  W związku z przygotowaniami, do tego ważnego dla gwizdy „M jak miłość” czasu, wybrała się ona na zakupy świątecznych ozdób. W swoich mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie na którym wybiera ozdoby świąteczne.

  Uwagę fanów przykuły nogi Katarzyny Cichopek. Fani zarzucają kobiecie, że jej nogi wyglądają wyjątkowo źle, jak na kogoś w jej wieku. Gwiazda „M jak Miłość” na bieżąco usuwa niepochlebne komentarze. Czyżby aktorka poczuła się dotknięta krytyką internautów?

  Wybrane dla ciebie