Więcej

  Dagmara Kaźmierska rezygnuje ze sztucznych rzęs i stawia na bardziej naturalny look

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Dagmara Kaźmierska postanowiła postawić na bardziej naturalny look. Przy okazji wizyty w jednym z wrocławskich salonów postawiła na laminacje rzęs, rezygnując jednocześnie ze swoich charakterystycznych, sztucznych, doczepianych rzęs.

  Dagmarę Kaźmierską możecie kojarzyć z programu stacji TTV „Królowe życia”. Kobieta bez wątpienia jest największą gwiazdą programu. Dzięki udziałowi w reality show zyskała wielką popularność. Na swoim koncie na Instagramie zebrała ponad milion obserwujących.

  Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs

  Gwiazda w swoich mediach społecznościowych na bieżąco relacjonuje swoje życie. Niedawno wydała nową książkę i ostatnie jej działania skupiały się głównie na promowaniu jej nowego dzieła. „Królowa życia” zdradziła, że myśli nawet o ekranizacji swojej autobiografii.

  Dziś jednak, Dagmara Kaźmierska zabrała swoich fanów do jednego z wrocławskich salonów piękności, Solo Miya. Gwiazda skorzystała z szeregu zabiegów, prowadząc w tym czasie transmisję na żywo.

  Jednym z zabiegów, który „Królowa życia” wybrała jest laminacja rzęs. Jest to spora zmiana dla Dagmary, gdyż zawsze mogliśmy ją oglądać z wachlarzem sztucznych rzęs. Jak sama mówi, czas postawić na bardziej naturalny look.

  Co myślicie? „Królowa życia” prezentuje się lepiej w naturalnej odsłonie?

  Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs grudzień 2022

  Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie