Więcej

  Fani krytykują nową fryzurę Doroty Gardias

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Dorota Gardias postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Zazwyczaj mogliśmy ja zobaczyć w krótkich włosach, ale tym razem postawiła na nieco dłuższe. Nie wszystkim obserwatorom prezenterki podoba się ta zmiana.

  Dorotę Gardias możemy kojarzyć z roli prezenterki w stacji TVN. Wiemy, że próbowała swoich sił w modelingu, a nawet brała udział w wyborach miss, w których zdobyła kilka tytułów.

  Ostatnio prezenterka chętnie demonstruje swoje umiejętności wokalne. Sama mówi, że śpiewa od dziecka i chodziła do szkoły muzycznej. Imprezę z okazji 25-lecia TVN Dorota Gardias uraczyła swoim występem. Już tam mogliśmy ją zobaczyć w nowej fryzurze.

  Nowa fryzura Doroty Gardias nie przypadła do gustu jej fanom

  Jak widać celebrytce spodobały się dłuższe włosy. Dorota Gardias przez lata nosiła krótką fryzurę, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Kobieta zdecydowała się na przedłużenie włosów.

  W najnowszym poście, w mediach społecznościowych prezenterki możemy zobaczyć ją w nowej odsłonie. Na nagraniu, kobieta informuje, że poprowadzi sylwestrową imprezę w Zakopanem, a także na niej wystąpi. Pod postem pojawiło się sporo negatywnych opinii.

  – Lepiej w krótkich włosach – pisze fanka.

  – Zmiana fryzury? Wolałem krótkie – dodaje internauta.

  – Fryzurka na nie – komentuje obserwująca.

  Zobaczymy czy Dorota Gardias weźmie sobie rady swoich fanów do serca i wróci do starej fryzury.

   

  Wyświetl ten post na Instagramie

   

  Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

   

  Wyświetl ten post na Instagramie

   

  Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

  Wybrane dla ciebie