Więcej

  „40 kontra 20”, sezon 2 – co wydarzyło się w szesnastym odcinku?

  |

  POPULARNE DZIŚ

  W poprzednim odcinku do programu „40 kontra 20” dołączyła nowa uczestniczka. Tom zabrał dwie dziewczyny na randkę, co było powodem do zazdrości dla pozostałych pań. Obmyślona przez kobiety zemsta w postaci sensualnego tańca wywołała ostre reakcje i doprowadziła do powstania nowych konfliktów. Tom zareagował bardzo emocjonalnie na to co zaszło.

  Tom oświadczył Natalii, że jest skreślona w jego oczach. Kobieta zareagowała płaczem na mocną reakcję Toma. Pozostali uczestnicy „40 kontra 20” są zaskoczeni zachowaniem mężczyzny. Kasia przeprowadza z nim rozmowę, starszy z panów mówi, że ta sytuacja była dla niego niezręczna, kobieta kontrując odpowiada, że dla uczestniczek jest niezręczne to, że próbują się do niego zbliżyć, wiedząc, że całuje się z każdą z nich.

  Tom zrozumiał swój błąd i przeprasza za swoje gwałtowne zachowanie, ale uważa, że zrobiłby to znów, gdyby doszło do takiej sytuacji.

  „40 kontra 20” – Amira nadal numerem jeden dla Toma

  Atmosfera się rozluźnia, Tom tłumaczy się Amirze, że nie chciał żeby czuła się źle i to też spowodowało jego nerwową reakcję na zaistniałą sytuację. Kasia pyta Tomka, które z dziewczyn są mu najbliższe.

  Mężczyzna nie chce zdradzić uczestniczce „40 kontra 20” co czuje, ale dodaje, że niektóre z nich mieszkają w tej chwili w willi. Kobiety zauważają tworzącą się relację między Tomaszem, a Kasią. Tom zdradza Izie (starszej), że Amira jest nadal jego numer jeden. W przyszłym odcinku ma odbyć się greckie wesele.

  Wybrane dla ciebie