Więcej

  Marcin Hakiel na romantycznej sesji zdjęciowej ze swoją nową partnerką

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Marcin Hakiel jeszcze nie zdecydował się przedstawić swojej nowej wybranki szerszej publiczności. Ostatnio można zauważyć, że tancerz jest mniej aktywny w swoich mediach społecznościowych niż w przeszłości. Tym razem podzielił się z fanami kadrami ze swojego życia. Wziął udział w romantycznej sesji zdjęciowej ze swoją nową partnerką, Dominiką.

  Zakończenie związku Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek odbiło się niemałym echem w mediach. Wszyscy śledzili niespodziewany rozwód pary. Katarzyna Cichopek związała się ze swoim kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Ich związek rozwija się w zawrotnym tempie, para podobno już się zaręczyła. Marcin Hakiel też jest w nowym związku, raczej niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Tym razem zrobił jednak wyjątek.

  Marcin Hakiel na sesji z tajemniczą Dominiką

  Marcin Hakiel jeszcze chwilę temu był bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, odpowiadał na pytania fanów i dzielił się z nimi swoimi przemyśleniami. Teraz milczy w sprawie byłej żony, ten temat wydaje się dla niego już zamknięty. Tancerz też ma nową partnerkę, jest nią tajemnicza Dominika. Media donoszą, że kobiecie zależy na spokoju i nie chce brać udziału w żadnych aferach medialnych.

  Marcin Hakiel już wcześniej zamieszczał zdjęcia na których mogliśmy zobaczyć jego nową ukochaną, nigdy na fotografiach nie było widać twarzy kobiety. Tym razem jest podobnie, para wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej, na Instagramie Marcina Hakiela możemy zobaczyć jej fragmenty. Podobnie jak to bywało w przeszłości na fotografiach nie zobaczymy twarzy Dominiki, nowej ukochanej tancerza.

  Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika na sesji zdjęciowej grudzień 2022

  Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika na sesji zdjęciowej grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie