Więcej

  Madonna w koszulce z Janem Pawłem II z satanistycznymi symbolami

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Madonna coraz częściej szokuje fanów swoim nowym wizerunkiem. Wszyscy śledzą metamorfozę 64-letniej gwiazdy. Tym razem zapozowała w koszulce z Janem Pawłem II oznajmiając, że podąża śladami gigantów. 

  „Królowa popu” od jakiegoś czasu szokuje swoim odświeżonym wizerunkiem. Gwiazda na scenie jest już prawie czterdzieści lat i nadal nie zapowiada się na emeryturę muzyczną piosenkarki. Fani raczej krytycznie oceniają jej próby zatrzymania czasu. Madonna wciąż zadziwia swoimi nowymi pomysłami i działalnością w mediach społecznościowych.

  Odwrócony krzyż na czole Jana Pawła II

  Wygląd gwiazdy przez ostatnie lata, diametralnie się zmienił. Na jej Instagramie możemy oglądać jej roznegliżowane zdjęcia i próby odmłodzenia się za wszelką cenę, jak twierdzą fani piosenkarki. Madonna nie zwalnia, nadal prowadzi gorący tryb życia, nie stroniąc od przeróżnych imprez i kontrowersyjnych strojów.

  Tym razem w swoich mediach społecznościowych Madonna udostępnia zdjęcia na których pozuje w koszulce z Janem Pawłem II, podpisując fotografię „I follow in the footsteps of giants”, co można przetłumaczyć na „podążam śladami gigantów”. Zdjęcie na koszulce nie przedstawia jednak Jana Pawła II w klasycznej odsłonie, ma on tam czarne oczy, a z nich lecą czarne łzy, na jego czole widzimy odwrócony krzyż.

  Madonna w koszulce z Janem Pawłem II grudzień 2022

  Madonna w koszulce z Janem Pawłem II grudzień 2022

  Madonna w koszulce z Janem Pawłem II grudzień 2022

  Wybrane dla ciebie