Więcej

  Klaudia Halejcio krytykuje najlepszą restaurację na świecie. „Dramat”

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Klaudia Halejcio przy okazji wycieczki do Nowego Jorku, odwiedziła wraz ze swoim partnerem restauracje o której się mówi, że jest najlepsza na świecie. Dania nie przypadły parze do gustu i spotkały się z ich krytyką.

  Klaudie Halejcio możecie kojarzyć z przeróżnych produkcji telewizyjnych. Mieliśmy przyjemność oglądać ją między innymi w „Złotopolskich” i „Pierwszej miłości”. Od jakiegoś czasu, aktorka zajmuję się wyłącznie działaniami w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 680 tysięcy fanów.

  Klaudia Halejcio o restauracji „Dramat – serio”

  Aktorka jest związana z biznesmenem, Oskarem Wojciechowskim. Para rok temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Przy okazji pobytu w Nowym Jorku, zakochani odwiedzili jedną z najdroższych restauracji na Manhattanie. „Eleven Madison Park” jest nazywana najlepszą restauracją na świecie. Klaudii Halejcio jednak podane dania nie przypadły do gustu i wraz z partnerem drwią z potraw.

  Pierwszą przystawkę, Oskar Wojciechowski nazwał zwykłą marchewką. Para wydaje się rozbawiona zaistniałą sytuacją. Otwarcie krytykują potrawy i zaznaczają, że ich rekomendacji restauracja nie otrzyma. Następnie została podana zupa.

  Klaudia Halejcio krytykuje najlepszą restaurację na świecie grudzień 2022

  Klaudia Halejcio krytykuje najlepszą restaurację na świecie grudzień 2022

  Klaudia Halejcio krytykuje najlepszą restaurację na świecie grudzień 2022

  – O k*rwa, liście – skomentował partner Klaudii Halejcio.

  – Uwaga podano liście – dodała infuencerka.

  Celebrytka chętnie podzieliła się relacja z wizyty w drogiej restauracji. Para ewidentnie nie jest zadowolona z wizyty w „Eleven Madison Park”.

  – Nie ważne, co i gdzie…Ale razem – podsumowała Klaudia Halejcio.

  Wybrane dla ciebie