Więcej

  Paulina Nowicka tłumaczy, że nie to miała na myśli. Ewelina Taraszkiewicz jest zażenowana

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Komentarze Pauliny Nowickiej w sprawie alimentów wywołały wielkie poruszenie. Kobieta stwierdziła, że alimenty to rzecz poniżająca. Ewelina Taraszkiewicz, matka córki Jakuba Rzeźniczaka nie pozostawiła sprawy bez komentarza i zapowiedziała nowej żonie piłkarza, że będzie się tłumaczyć w sądzie.

  Kilka dni temu rozpoczął się konflikt między nową żoną Jakuba Rzeźniczaka, a matką jego córki. Początkowo Paulina Nowicka nazwała Ewelinę Taraszkiewicz prostytutką w swoich mediach społecznościowych, tłumacząc się później włamaniem na konto. Matka 5-letniej Inez zareagowała błyskawicznie i zapowiedziała rozwiązanie sprawy w sądzie.

  Paulina Nowicka uważa, że alimenty są poniżające?

  Kolejna afera rozegrała się po komentarzach Pauliny Nowickiej w sprawie alimentów. Kobieta napisała, że ma swój honor i zawsze radziła sobie sama bez ponizania się. W internecie rozpętała się prawdziwa burza. Ewelina Taraszkiewicz zapytała się swoich fanów, czy ich zdaniem oczekiwanie alimentów od ojca dziecka jest poniżaniem się. Odpowiedź była oczywista.

  Teraz Paulina Nowicka próbuje się wytłumaczyć ze swoich słów. W rozmowie z serwisem „Plotek” twierdzi, że miała całkiem co innego na myśli, pisząc o alimentach.

  – Zainteresowanie mediów i uważne śledzenie każdego mojego kroku to nowość, której się uczę, stąd też nadinterpretacja mojego skrótu myślowego. W kontekście komentarza dotyczącego alimentów, nie chodziło mi o to, że kobiety nie powinny oczekiwać od ojców swoich dzieci wsparcia finansowego. Miałam na myśli honor w kontekście umiejętności dojścia do porozumienia poza mediami i wszystkimi innymi postronnymi ludźmi, bez agresji, wzajemnych oskarżeń i wywlekania konfliktów na forum publicznym – tłumaczu Paulina Nowicka.

  Ewelina Taraszkiewicz oczywiście nie pozostawiła odpowiedzi nowej żony Jakuba Rzeźniczaka bez komentarza.

  – Miejmy nadzieję, że kobiety głoszące takie postulaty mają intercyzę i w żadnym wypadku nie korzystają z majątku męża/partnera. Inaczej świadczyłoby to tylko i wyłącznie o hipokryzji. Niestety, coraz więcej przypadków kobiet mających moralność pani Dulskiej (…) Jestem zażenowana tymi komentarzami – odpowiedziała Ewelina Taraszkiewicz.

  Jak widać konflikt nadal trwa, matka córki Jakuba Rzeźniczaka raczej już nie odpuści jego nowej żonie i będzie chciała spotkać się w sądzie.

  Wybrane dla ciebie