Więcej

  Kiedy pogrzeb Jana Nowickiego? Wiadomo, gdzie zostanie pochowany

  |

  POPULARNE DZIŚ

  Polska wciąż nie może otrząsnąć się po tragicznych wieściach o śmierci Jana Nowickiego. 83-letni aktor zmarł nagle, choć już wcześniej wiadomo było, że jest chory. „Super Express” dotarł do szczegółów dotyczących pochówku legendy. Kiedy pogrzeb i gdzie spocznie Jan Nowicki?

  Jak donoszą w ostatnich kilkudziesięciu godzinach krajowe media, stan zdrowia Jana Nowickiego znacząco pogorszył się w nocy z 6 na 7 grudnia 2022 r.

  Niestety, nie udało się go uratować mimo intensywnej reanimacji. Nie tylko bliscy, ale i znajomi oraz nieznający go osobiście fani nie mogą wyjść z szoku. Choć wiadomo było, że choroba trapi Jana Nowickiego, jego przyjaciele nie potrafią powstrzymać łez mówiąc o jego śmierci. Na antenie TVP popłakała się chociażby Anna Dymna.

  Kiedy pogrzeb Jana Nowickiego? Wiemy, gdzie spocznie aktor

  Dziennikarzom największego polskiego tabloidu udało się ustalić, kiedy i gdzie zostanie pochowany Jan Nowicki. Wybitnego aktora pożegnamy dopiero za 6 dni.

  „Super Express” dowiedział się, jak będzie wyglądał pogrzeb Jana Nowickiego. Ceremonia odbędzie się w środę, 14 grudnia 2022 roku, o godz. 13:00, w kościele parafialnym św. Urszuli w Kowalu.

  Po mszy żałobnej urna z prochami aktora spocznie na cmentarzu tuż obok kościoła, w grobowcu rodziny Nowickich, który aktor wybudował jeszcze za życia.

  Wybrane dla ciebie